Konferencja prasowa pt.: „Rozwiązania technologiczne zastosowane w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów komunalnych w Siedliskach k/Ełku”

TECHNOLOGIA ZUO Z BLISKA!
Wszystkich zainteresowanych Projektem pn. „Budowa Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów komunalnych wraz ze składowiskiem odpadów w Siedliskach k/Ełku” serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej już konferencji prasowej pt.: „Rozwiązania technologiczne

zastosowane w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów komunalnych w Siedliskach k/Ełku”. Konferencja odbędzie się 8 marca 2011 roku w Centrum Edukacji Ekologicznej przy ulicy Parkowej 12 w Ełku (sala nr 3) o godzinie 16:30. Celem spotkania jest zaprezentowanie przez firmę SUTCO – POLSKA nowoczesnej technologii sortowni i kompostowni zastosowanej w ZUO w Siedliskach, umożliwiających spełnienie wymogów europejskich związanych z ograniczeniem ilości składowych odpadów. Dodatkowo po konferencji odbędzie się seminarium i warsztaty pod hasłem „Segregujesz – Mazury ratujesz”. Więcej informacji w zakładce: „Edukacja – Aktualności”.

Drukuj artykuł Drukuj artykuł